Epson T596B00 | Ink Cartridge | Green
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 320.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross weight | 0.805 kg |
| Gross width (mm) | 145.00 mm |
| Kogus | Singlepack |
| Maht | 350 ml |
| Net weight | 0.76 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 621 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Printimisvärvid | Green |
| Producer | Epson |
| Producer product name | T596B00 |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Tüüp | Ink Cartridge |
| Ühilduvad tooted | Epson Stylus Pro WT7900 Designer Edition, Epson Stylus Pro WT7900, Epson Stylus Pro 9900 Spectro Proofer UV, Epson Stylus Pro 9900 Spectro Proofer, Epson Stylus Pro 9900, Epson Stylus Pro 7900 Spectro Proofer UV, Epson Stylus Pro 7900 Spectro Proofer, Eps |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson t596b00 ink cartridge green, c13t596b00, epson, tindid ja toonerid

